Mansion Gorki Ξενοδοχείο

  • Wi-Fi
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Εστιατόριο
  • Βρεφικές κούνιες
  • Κλιματισμός

Το Mansion Gorki Ξενοδοχείο Κωνσταντινούπολη απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από την Κινστέρνα του Θεοδοσίου και διαθέτει υπηρεσία έκδοσης εισιτηρίων. Το ξενοδοχείο προσφέρει δημόσιος χώρος στάθμευσης κοντά.

Το ξενοδοχείο διαθέτει 10 δωμάτια, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Τα περισσότερα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικά μπάνια. Τα απαραίτητα για το μπάνιο περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για επιπλέον άνεση.

Το Zeferan Restaurant, που απέχει 50 μέτρα από το Mansion Gorki Ξενοδοχείο, είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσετε αζερική κουζίνα.

Αυτό το ξενοδοχείο απέχει περίπου 1 χλμ. από το Τζαμί Ρουστέμ Πασά και περίπου 1 χλμ. από σιδηροδρομικό σταθμό Sirkeci. Το Μουσείο Τουρκικής και Ισλαμικής Τέχνης είναι επίσης σε απόσταση μόλις 550 μέτρων. Το Mansion Gorki Ξενοδοχείο σας επιτρέπει να απολαύσετε φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο Gulhane σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Beyazit, 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Mansion Gorki Ξενοδοχείο Κωνσταντινούπολη
Τιμή μόνο για κινητά

Aprilis Deluxe Hotel

84 μ από το κατάλυμα
Asparagus Hotel & Suites Old City
Τιμή μόνο για κινητά

Asparagus Hotel & Suites Old City

8.2
Πολύ καλό 318 σχόλια
151 μ από το κατάλυμα
USD 38 USD 34
ανά νύχτα
Pell Palace Hotel & Spa
Τιμή μόνο για κινητά

Pell Palace Hotel & Spa

8.9
Έξοχο 904 σχόλια
157 μ από το κατάλυμα
USD 110 USD 99
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Εστιατόριο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείας2023-34-8238
    Συχνές ερωτήσεις
    • Τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο απέχει 45 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen, δηλαδή 47 λεπτά οδικώς.
    • Τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο παρέχει μεταφορά από/προς αεροδρόμιο;
      Ναι, μπορείτε να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου από τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο προς το ΔιεθΝές ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen. Η διαδρομή είναι περίπου 47 λεπτά.
    • 🚗
      Υπάρχει πάρκινγκ κοντά σε ξενοδοχείο;
      Ναι, ξενοδοχείο επιτρέπει να αφήσετε το αυτοκίνητό σας στο δημόσιος χώρος στάθμευσης, κοντά.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας βρίσκονται κοντά σε ξενοδοχείο;
      Ο πλησιέστερος σταθμός μετρό Vezneciler-Istanbul Ueniversitesi απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από ξενοδοχείο, ενώ η στάση Kumkapi απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχει χρηματοκιβώτιο σε τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο;
      Μερικά δωμάτια του τo Mansion Gorki Ξενοδοχείο είναι εξοπλισμένα με χρηματοκιβώτιο ασφαλείας για φορητό υπολογιστή.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    42 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Mansion Gorki Ξενοδοχείο Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο